Компанія «Майстер Технологій» виготовляє вироби з нержавіючої сталі для ресторанів, барів, и різніх галузь промісловості, витяжні парасольки, столи-мийки та мійні ванни з нержавійки в Короткі Терміни і над раціональним ціною.

У нас Ви можете замовити вироби стандартних Розмірів, а такоже в індівідуальному віконанні, вказано розміри.

Столи виробничі

 Варіант №1. Стіл без борта з полицею  Варіант №2. Стіл з бортом та полицею

Види виконання стільниці:

• без бортів
• один борт
• два борти (кутовий стіл)

Види виконання полиць:
• без полки
• суцільна
• перфорована
• решітка

При замовленні виробничого столу необхідно узгодити параметри:
- габаритні розміри (b - ширина, a - глибина, h - висота);
- матеріал і марка стали корпусу і стільниці столу;
- вид виконання стільниці (без бортів, з одним бортом, двома бортами - кутовий, сторона кутових бортів);
- вид виконання полки (без полки, суцільна, решітка)

СКАЧАТИ КАТАЛОГ МЕБЛІ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Приклад виготовлення не стандартного виробу

Стіл з бортом та полицею 940х700х850 мм

Стіл з бортом та полицею 1350х700х850 мм

Столи виробничі призначені для оброблення та обробки овочів, риби, м'яса та інших видів продуктів. Мають цілісно зварену конструкцію, яка забезпечує надійну і довговічну експлуатацію виробу. Стільниця виготовляється з звукоізоляційним та водонепроникним шаром матеріалу.

Столи встановлюються на регульовані по висоті опори, що дозволяє вирівняти поверхню стільниці щодо обладнання на кухні, а також компенсувати нерівності підлогового покриття. За бажанням замовника стільниця столу виготовляється з бортами для установки столів впритул до стіни і запобігання розбризкування на стіни.

Столи виробничі оснащуються полками-гратами або суцільними полицями з оцинкованої або нержавіючої сталі, додатково посиленими конструктивними елементами. Кількість і вид полиць обмовляється із замовником при оформленні замовлення.

Для виготовлення зварного каркаса меблів застосовується профіль 40х40х1,5 мм з нержавіючої або чорної стали пофарбований порошковою - полімерною фарбою в колір по каталогу RAL (світло-сірий).

Робоча поверхня стільниці виготовляється з нержавіючої сталі AISI 304 або AISI 430 і має звукоізоляційний і водонепроникний шар матеріалу, що запобігає прогин стільниці. Товщина стільниці 40 мм.

Стільниці можуть бути оснащені бортом висотою 50 мм для установки столів впритул до стіни. Ящики, полки, двері і обшивка виготовляються з нержавіючої стали AISI 304, AISI 430.

Мийні ванни виготовляються з чашами глибиною 250-300 мм з нержавіючої сталі AISI 304. Каркаси столів, тумб, підставок підлогових, підтоварників, стелажів і шаф обладнані системою регулювання висоти, що дає можливість компенсувати нерівності підлоги і вирівняти поверхню стільниці щодо поруч стоїть обладнання на кухні.

Вся продукція виготовляється згідно індивідуального замовлення, креслень та ескізів.

Розмістити замовлення можливо зателефонувавши до нашого офісу за номером телефону  067 82 82 125; 044 463 65 57 та надіслати замовлення на електронну адресу: 

office@mastertech.com.ua;

zakaz@mastertech.com.ua