Новини

 • Запрошуємо до співпраці на вигідних умовах

  Шановні партнери!

  Надійний виробник димохідних систем запрошує до співпраці.

 • Запрошуємо на «Весняний будівельний форум» у м. Львові

  Компанія «Майстер Технологій» запрошує відвідати стенд на «Весняному будівельному форумі», який буде проходити у ВЦ «Південний – Експо» на вул. Щирецька,36 м. Львів.

 • Участь компанії по південному регіону в архітектурно-будівельному форумі

  З 16 по 19 березня 2016 року у виставковому комплексі одеського морського порту пройшла архітектурно-будівельна виставка. Компанія «Майстер Технологій» продемонструвала гостям і учасникам модельний ряд сучасних димохідних систем з нержавіючої сталі, нові елементи і комплектуючі димоходів. 

 • Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016»

  З 6 по 8 жовтня 2016 року в Києві на головній бізнес-платформі комунікацій будівельної галузі пройшов Міжнародний Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016». В рамках активної участі, наша компанія продемонструвала свої технологічні, конструкторські та інші рішення в області виробництва димохідних систем.

 • У Львові завершився Осінній будівельний форум 2016

  З 27 по 30 вересня 2016 року в виставковому комплексі «Південний» пройшов Осінній будівельний форум, який представив гостям та учасникам актуальні розробки, товари і послуги будівельної галузі.

 • Святкування відкриття котельні у м. Вінниця

  Компанія «Майстер Технологій» взяла участь у святкуванні відкриття котельні в м. Вінниця і 10-річчя ТОВ «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», яке відбулося 4 серпня. Програма заходу складалася з екскурсії територією котельні та урочисто-святкової частини, на якій було представлено одна одній всі компанії, що брали участь в реконструкції та введенні котельні в експлуатацію.

 • Наглядовий аудит системи менеджменту якості в ТОВ «Майстер Технологій»

  Компанія «Майстер Технологій» успішно пройшла наглядовий аудит на відповідність діючої на підприємстві системи менеджменту якості вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

 • Учбовий семінар в центрі фірми «ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ»

  В учбовому центрі компанії «Золотое сечение», яка є офіційним дилером підприємства «Майстер Технологій» в Харківській області, було проведено учбовий семінар на тему: «Сучасні димохідні системи для твердопаливного обладнання та поквартирного опалення».

 • Участь в XVIII міжнародній виставці «АКВА-ТЕРМ КИЇВ 2016»

  Відеорепортаж про участь компанії «Майстер Технологій» в XVIII Міжнародній виставці «Аква-Терм Київ 2016», яка проходила 17–20 травня в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті.

 • Участь у виставці «ТЕПЛО. ВОДА. ПОВІТРЯ 2016»

  Компанія «Майстер Технологій» взяла участь в IX спеціалізованій виставці «ТЕПЛО. ВОДА. ПОВІТРЯ 2016», яка проходила 13–15 квітня у львівському Палаці спорту «Україна».