Компанія «Майстер Технологій» виготовляє вироби з нержавіючої сталі для ресторанів, барів, и різніх галузь промісловості, витяжні парасольки, столи-мийки та мійні ванни з нержавійки в Короткі Терміни і над раціональним ціною.


У нас Ви можете замовити вироби стандартних Розмірів, а такоже в індівідуальному віконанні, вказано розміри.

Меблі з нержавіючої сталі для дачі

                  

Для виготовлення нержавіючих каркасних конструкцій використовується профільна труба.
Використовується аргонно-дугове зварювання.

ЄМНОСТІ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Нержавіючі ємності і баки застосовують для зберігання, переробки, нагрівання, охолодження та зберігання рідких і сипучих речовин самого різного призначення. В них можуть проходити процеси нормалізації, бродіння, сквашування і дозрівання.
Такі ємності і баки застосовують не тільки в харчовій промисловості, а й у хімічній, фармацевтичній, парфюмерно-косметичної…..
Для виготовлення баків застосовуються марки сталей імпортного виробництва AISI 321, AISI 316, AISI 304, які відповідають ГОСТ 08Х18Н10Т і 12Х18Н10Т.

ПЕРЕВАГИ ЄМНОСТЕЙ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ:

Універсальні і зручні у використанні, стійкі до корозії, температур і навіть ультрафіолету.
Довговічні, надійні і безпечні

ПОВІТРОПРОВОДИ І ФАСОННІ ЕЛЕМЕНТИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Повітроводи з нержавіючої сталі застосовують для відводу повітря при високих температурах, димовидаленні, хімічних випарів, газів, в системах аспірації і т.д. Термін служби в агресивних середовищах повітропроводів з нержавіючої сталі значно вище терміну служби оцинкованих повітроводів. Повітроводи з нержавіючої сталі виконуються методом лазерного зварювання в середовищі інертних газів (TIG зварювання), що виключає утворення корозії в місці зварювання і забезпечує повну герметичність системи.

Замовити повітроводи з нержавіючої сталі, можливо зв'язавшись з нашим менеджером по телефону.

Вся продукція виготовляється згідно індивідуального замовлення, креслень та ескізів.

Розмістити замовлення можливо зателефонувавши до нашого офісу за номером телефону  067 82 82 125; 044 463 65 57 та надіслати замовлення на електронну адресу: 

office@mastertech.com.ua;

zakaz@mastertech.com.ua