Главная Димоходи з нержавіючої сталі Встановлення димоходу у приватному будинку

Встановлення димоходу у приватному будинку

При облаштуванні системи опалення у приватному будинку чимало питань виникає щодо вибору обладнання. Після довгого вибору котла постає не менш важливе питання: а яким же чином облаштувати димохідну систему? Адже людині без знань цілого ряду технічних нюансів досить складно обрати димохід, який гарантує довгу і бездоганну роботу. Сучасний димар являє собою систему, призначену для ефективного відведення відпрацьованих димових газів від теплогенератора.

 

Одностінні елементи
Двостінні елементи
Елементи кріплення

Особливо це стосується твердопаливного обладнання, так як утворені після згоряння палива димові гази мають достатньо високу температуру. Крім того, сажа, котра утворюється в димарі, здатна займатися, що призводить до підвищення температури до 1000 °С (іноді і до 1200 °С). Це може призвести до руйнування системи, внаслідок чого займанню піддаються всі легкозаймисті предмети. Щоб цьому запобігти, слід використовувати високоякісну термостійку нержавіючу сталь марки AISI 321 або кислотостійку AISI 304 при підвищеному вмісті концентрованих кислот.

  • Правильно підібрана конструкція;

Широкий асортимент модульних елементів для димохідних систем дозволяє монтувати димоходи абсолютно різної конфігурації. На даній схемі можна розглянути кілька варіантів монтажу: монтаж в шахті, в середині і ззовні будівлі.

Площа перетину димоходу не має бути меншою за площу перетину патрубка котла. Мінімальне значення площі перетину димоходу повинно вказуватися в паспорті котла.

Димохід необхідно звести згідно з правилами «Розміщення димоходу щодо коника покрівлі», а також вище зони вітрового підпору.

За консультацією можете звернутися до представників заводу-виробника — наші фахівці будуть раді відповісти на всі ваші питання!

  • Монтаж системи з дотриманням всіх технічних рекомендацій і правил експлуатації

Монтажні роботи повинні проводитися відповідно до «Керівництва по монтажу та експлуатації модульних систем димоходів» виробництва «Майстер Технологій» з дотриманням усіх правил.

Для того щоб димохід працював без нарікань, потрібно проводити технічне обслуговування не рідше 3–4 разів на сезон і в процесі експлуатації суворо дотримуватися рекомендацій виробника.

Ми пропонуємо нашим замовникам комплекс послуг:

  • Виробництво димоходів із нержавіючої сталі для промислових котельних на твердому, рідкому та газовому паливі.
  • Надаємо аеродинамічний розрахунок димохідних систем на ліцензійному програмному забезпеченні.
  • Надаємо технічну підтримку на будь-якій стадії: від проекту до монтажу та введення котельні в експлуатацію.
  • Консультуємо фахівців при виборі димохідної системи, надаємо візуалізацію і специфікацію на димоходи, ґрунтуючись на проектних даних замовника.
  • Виконуємо монтаж і сервісне обслуговування димоходів, а також шеф-монтаж на об'єкті.
  • Відвантаження зі складу в місті Києві. Доставка по Україні будь-яким зручним для вас перевізником.
Зателефонуйте до нас в офіс, і ми надамо всю необхідну для вас інформацію.
Тел./факс: (044) 463-65- 57
Моб. тел.: (067) 82-82- 125