Главная Димоходи з нержавіючої сталі Концентричні системи

Концентричні системи

Система індивідуального коаксіального підключення котла для монтажу вихлопних установок від котлів із закритою камерою згоряння.

Призначена для відводу продуктів згоряння від котлів із закритою камерою згоряння з використанням рідкого і газоподібного палива.

 

По внутрішній трубі відбувається видалення продуктів згоряння, а подача припливного повітря проходить між стінками зовнішньої і внутрішньої труби.

Така конструкція знижує витрату палива за рахунок нагрівання повітря для горіння внаслідок теплообміну між повітрям і продуктами згоряння через внутрішню стінку труби.

Перетин коаксіальної системи відводу продуктів згоряння визначають з урахуванням місцевих опорів, параметрів котла згідно європейського стандарту EN 13384 або іншим дозволеним методом розрахунку.

Матеріал — нержавіюча сталь марки AISI 304 товщиною стінки 0,5 мм. Поверхня стінки димоходу може бути дзеркальною або пофарбованою в білий колір. Поздовжні шви виконані в середовищі інертного газу, що забезпечує високу стійкість до корозії.

Розтрубне з'єднання.

З'єднують елементи за допомогою розтрубного з'єднання з подальшою установкою обтискних хомутів. Газощільність внутрішнього і зовнішнього контуру досягається установкою ущільнювальних силіконових кілець.

Ми пропонуємо нашим замовникам комплекс послуг:

  • Виробництво димоходів із нержавіючої сталі для промислових котельних на твердому, рідкому та газовому паливі.
  • Надаємо аеродинамічний розрахунок димохідних систем на ліцензійному програмному забезпеченні.
  • Надаємо технічну підтримку на будь-якій стадії: від проекту до монтажу та введення котельні в експлуатацію.
  • Консультуємо фахівців при виборі димохідної системи, надаємо візуалізацію і специфікацію на димоходи, ґрунтуючись на проектних даних замовника.
  • Виконуємо монтаж і сервісне обслуговування димоходів, а також шеф-монтаж на об'єкті.
  • Відвантаження зі складу в місті Києві. Доставка по Україні будь-яким зручним для вас перевізником.
Зателефонуйте до нас в офіс, і ми надамо всю необхідну для вас інформацію.
Тел./факс: (044) 463-65- 57
Моб. тел.: (067) 82-82- 125