ДЫМОХОДЫ ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИдля котельных на различных видах топлива
ДЫМОХОДЫ ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИдля промышленных объектов
ДЫМОХОДНАЯ СИСТЕМА «ВОЗДУХ-ГАЗ»Поквартирное отопление
ДЫМОХОДНАЯ СИСТЕМА «ВОЗДУХ-ГАЗ»Поквартирное отопление

Димоходи master teh

Димоходи для
промислових котельних

Димоходи з нержавіючої сталі експлуатуються з котлами, які працюють з усіма видами палива при температурі газів, що відходять, до 800 °С.

Дізнатись більше >

Встановлення димоходів у приватній будівлі

Димохід для твердопаливних котлів — невід’ємна частина конструкції, яка забезпечує якісну, надійну та довготривалу роботу осередку горіння.

Дізнатись більше >

Поквартирне
опалення

Система для поквартирного опалення складається з димохідної системи для відводу відпрацьованих газів, котлів з закритою камерою згоряння та опалювальних пристроїв.

Дізнатись більше >
 

 


Запірний клапан

Запірний клапан призначений для встановлення в системах відводу продуктів згоряння, які працюють під розрядженням та надлишковим тиском.
 

Дізнатись більше >


Вибуховий клапан

Вибуховий клапан запобігає пошкодженню опалювального обладнання при скупченні та вибуху горючих газів та вугільного пилу.

 

Дізнатись більше >


Стабілізатор тяги

Стабілізатор тяги (регулятор або обмежувач тяги) призводить тягу в димоході до заданого значення. Стабілізатор тяги дозволяє економити теплову енергію в будь-який опалювальний період часу.

Дізнатись більше >
 

Новини master teh

 • Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016»

  З 6 по 8 жовтня 2016 року в Києві на головній бізнес-платформі комунікацій будівельної галузі пройшов Міжнародний Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016». В рамках активної участі, наша компанія продемонструвала свої технологічні, конструкторські та інші рішення в області виробництва димохідних систем.

  Читати далі
 • У Львові завершився Осінній будівельний форум 2016

  З 27 по 30 вересня 2016 року в виставковому комплексі «Південний» пройшов Осінній будівельний форум, який представив гостям та учасникам актуальні розробки, товари і послуги будівельної галузі.

  Читати далі
 • Святкування відкриття котельні у м. Вінниця

  Компанія «Майстер Технологій» взяла участь у святкуванні відкриття котельні в м. Вінниця і 10-річчя ТОВ «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», яке відбулося 4 серпня. Програма заходу складалася з екскурсії територією котельні та урочисто-святкової частини, на якій було представлено одна одній всі компанії, що брали участь в реконструкції та введенні котельні в експлуатацію.

  Читати далі